top of page
architect.png

Konsept Proje

Hizmetimiz; müşterinin talebi ile projeyi çevresi ile bir bütün halinde ele alarak ve belirlenen bütçeyi göz önünde bulundurarak, çevre sorunlarına duyarlı, kullanıcı odaklı fikirler oluşturmaktır.

architect (2).png

Mimari Proje

Hizmetimiz; belirlenen konsept çerçevesinde, farklı disiplinler ile birlikte mimari projenin hazırlanması ve gerekli kurumların onayına sunulması işidir.

architect (1).png

Uygulama Takip

Hizmetimiz; gerekli kurumlar tarafından onaylanan projelerin, uygulama aşamasında inşaat sürecini planlama, proje, kalite ve işçilik kontrolü, gün ve gün iş vereni bilgilendirme işidir.

rendering.png

Görselleştirme ve

Mimari Animasyon

Hizmetimiz; hazırlanan projenin iş verenin talepleri üzerine mimari [3D, 360 derece, VR (sanal tur)] görsellerin ve mimari animasyonun  hazırlanması işidir.

tool.png

Reklam

Hizmetimiz; hazırlan projenin veya inşaat firmasının kurumsal kimlik çalışmalarının yapılması promosyonların, billboard ve sosyal medya görsellerinin hazırlanması, broşür veya katalokların tasarılanması işleridir.

social-media-marketing.png

SOSYAL MEDYA

Hizmetimiz; hazırlanan projenin sosyal medya görsellerinin hazırlanması ve sosyal medya takibi işleridir.

interior.png

İÇ MİMARİ PROJE VE UYGULAMA

Hizmetimiz; müşterinin talebi ile rölövesi alınan mekanı çevresi ile bir bütün halinde ele alarak, belirlenen bütçe ve markanın kendine özgü verileri  değerlendirilerek, çevre sorunlarına duyarlı, kullanıcı odaklı fikirler oluşturarak uzman usta kadrosuyla anahtar teslim İç mekan proje uygulaması  yapmaktır.

bottom of page